Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Манчестър Юнайтед ще определи изпадащите от Премиершип

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 33
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Манчестър Юнайтед ще определи изпадащите от Премиершип Empty
ПисанеЗаглавие: Манчестър Юнайтед ще определи изпадащите от Премиершип   Манчестър Юнайтед ще определи изпадащите от Премиершип I_icon_minitimeЧет 21 Май 2009, 06:16

Сър Алекс Фъргюсън призна, че ще пусне състав от предимно млади играчи в последния мач на Манчестър Юнайтед от първенството.

Това със сигурност ще предизвика много коментари, тъй като именно от "Червените дяволи" зависи до голяма степен борбата за оцеляване в Премиершип на няколкото застрашени отбора.

В момента 4 отбора се борят за оставане - Съндърланд, Хъл Сити, Нюкасъл и Мидълзбро. Другите три отбора имат сравнително трудни мачове, но Хъл Сити ще бъдат облагодетелствани от ситуацията и ще срещнат значително отслабения отбор на Манчестър Юнайтед.

"Червените Дяволи" вече спечелиха титлата в Англия, а следващата сряда им предстои финал в Шампионската Лига. Така със сигурност Сър Алекс ще даде почивка на най-важните си играчи. Въпреки това шотландецът настоява, че отборът му ще е много силен.

"Разполагам с най-добрият състав, който някога съм имал. Мога да сглобя цели два отбора. И съставът, който ще избера в събота, ще покаже това", заяви Фъргюсън пред Скайспортс.

"Имам фантастичен отбор от 28 или 29 футболисти, с включването на Македа, Уелбек, Посебон и близнаците Да Силва (Рафаел и Фабио)".

"Знам, че са млади, но са много добри играчи. Възможно най-спокоен съм за финала, защото спечелихме първенството и ще отидем в Рим със свеж състав".

Същевременно Сър Алекс обеща, че този път ще пусне Парк Джи Сун във финала срещу Барселона. Миналата година кореецът не бе включен в състава за финала срещу Челси, въпреки добрите си игри на полуфиналите срещу Барса.

"Тепърва ми предстои да взема решение за състава. Но Парк няма да бъде оставен извън него. Миналата година почти ми се скъса сърцето да го оставя извън отбора. Мисля, че и Рио ще е в отбора".
Върнете се в началото Go down
 
Манчестър Юнайтед ще определи изпадащите от Премиершип
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Спорт :: Футбол-
Идете на: