Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Манчестър Юнайтед - Бербо: За такъв сезон мечтая

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 33
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Манчестър Юнайтед - Бербо: За такъв сезон мечтая Empty
ПисанеЗаглавие: Манчестър Юнайтед - Бербо: За такъв сезон мечтая   Манчестър Юнайтед - Бербо: За такъв сезон мечтая I_icon_minitimeЧет 21 Май 2009, 06:19

Манчестър Юнайтед - Бербо: За такъв сезон мечтая 55753484419162318181242926327hV3nSc7ZB25cPI9ZlUVf

Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов постигна една от мечтите си - вече е шампион на Англия и съвсем скоро ще има възможност да стане и шампион на Европа.

Капитанът на националния ни отбор по-футбол допринесе за успеха на своя тим с 14 гола, девет от които във Висшата лига, но през следващия сезон от него ще се очаква още повече.

"Това е сбъдната мечта. Знам обаче, че трябва да продължавам да играя и да тренирам на най-високо ниво, защото само така можеш да успееш в този клуб - да даваш винаги 100%", споделя Бербо пред клубния сайт на тима.

Българинът бе обект на чести сравнения с легендарния Ерик Кантона, заради елегантния си стил и финес, с който отиграва всяка топка.

"Знам кога играя добре и кога играя слабо. Когато се прибера у нас внимателно гледам грешките си и се опитвам да ги поправя. А и сър Алекс ми казва какво бъркам и какво мога да подобря."

Бербо не пропусна и да похвали съотборниците си, които са му помогнали много, за да се адаптира по-лесно в атмосферата на тима.

"Нямам думи да опиша колко много оценявам помощта им, още от първия ми ден тук. Накараха ме да се чувствам, сякаш съм тук от десет години."
Върнете се в началото Go down
 
Манчестър Юнайтед - Бербо: За такъв сезон мечтая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Спорт :: Футбол-
Идете на: