Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Манчестър Юнайтед - Рио: Няма начин да пропусна финала

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 33
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Манчестър Юнайтед - Рио: Няма начин да пропусна финала Empty
ПисанеЗаглавие: Манчестър Юнайтед - Рио: Няма начин да пропусна финала   Манчестър Юнайтед - Рио: Няма начин да пропусна финала I_icon_minitimeЧет 21 Май 2009, 06:23

Бранителят на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд обяви, че със сигурност ще бъде готов за финала в Шампионската лига срещу Барселона следващата седмица.

Мениджърът сър Алекс Фъргюсън обяви вчера, че футболистът е под въпрос за мача заради контузията си и ако не играе срещу Хъл в неделя е твърде вероятно да остане на пейката. Защитникът обаче е на друго мнение.

„Изобщо не си помислям, че може да пропусна финала. Просто няма шанс това да се случи. Вече тренирам с топка и се възстановявам, така че вярвам, че ще бъда готов” сподели той.

„Това е най-трудната битка в кариерата ми досега. Толкова много е заложено, че мисля само за контузията и как по-бързо да я преодолея. Предполагам, че когато се кача на самолета за Рим ще започна да правя планове за играта по време на двубоя” добави Фърдинанд.

„Мисля, че няма да има проблем да играя срещу Хъл, но това решава мениджърът” каза още той. Защитникът получи травма в прасеца в реванша срещу Арсенал от Шампионската лига и пропусна мачовете на Червените дяволи през последните 2 седмици.
Върнете се в началото Go down
 
Манчестър Юнайтед - Рио: Няма начин да пропусна финала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Спорт :: Футбол-
Идете на: