Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Манчестър Юнайтед - Тевес продължава да е на тъмно

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 33
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Манчестър Юнайтед - Тевес продължава да е на тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Манчестър Юнайтед - Тевес продължава да е на тъмно   Манчестър Юнайтед - Тевес продължава да е на тъмно I_icon_minitimeЧет 21 Май 2009, 06:24

Карлос Тевес призна, че продължава да няма абсолютно никаква яснота по отношение на бъдещето си. Нападателят на Манчестър Юнайтед остава без договор с "червените дяволи" след края на сезона и сър Алекс трябва да плати 26 млн. паунда, ако иска да го задържи.

Следващата сряда Юнайтед се изправя срещу Барселона във финал за Шампионската лига и аржентинският национал няма представа, дали ще играе и дали ще има още мачове с тима.

"Може би това ще бъде последният ми двубой, може би не. Не знам. Не съм сигурен къде ще започна следващата седмица. Това е решение на мениджъра", споделя Тевес.

"Ще се подготвя добре, само това мога да направя. Искам да играя, но има доста добри футболисти тук, така че мога само да стоя и да чакам."

Въпреки всички спекулации Тевес предпочита да остане концентриран върху финала и с радост коментира сблъсъка със своя сънародник Лионел Меси, който го очаква.

"Лионел е велик футболист. Не съм говорил с него, но знам, че очаква финала страшно много. Той е един от най-силните футболисти в света и на защитниците ще им е трудно да го спрат."

"По мое мнение с Роналдо са двамата най-силни футболисти и именно затова са един срещу друг в този мач. Аз пък съм щастлив, защото в Юнайтед играя с Роналдо, а в националния с Меси."
Върнете се в началото Go down
 
Манчестър Юнайтед - Тевес продължава да е на тъмно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Спорт :: Футбол-
Идете на: