Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Yamauchi разказва за Gran Turismo

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Yamauchi разказва за Gran Turismo Empty
ПисанеЗаглавие: Yamauchi разказва за Gran Turismo   Yamauchi разказва за Gran Turismo I_icon_minitimeЧет 17 Апр 2008, 02:50

Yamauchi разказва за Gran Turismo 13014_223
Продуцентът влага всички усилия в състезателната поредица, GT5 Prologue е само "половината игра", версията за PSP няма да види бял свят тази година.

Почитателите на Gran Turismo могат да спят спокойно; жизненоважната за PlayStation състезателна игра е в добри ръце. Създателят и продуцент на Gran Turismo - Kazunori Yamauchi говори по време на събитието Three Rooms на Sony в централен Лондон за Gran Turismo 5 Prologue и за дългоочакваната Gran Turismo 5 и отново потвърди, че мистериозната версия за PlayStation Portable на играта и още по-мистериозната Gran Turismo for Boys все още не са готови.

Говорейки за двете гореспоменати игри, Yamauchi потвърди, че и двете са в процес на разработка. Той каза: "Gran Turismo for Boys най-вероятно ще предложи подобна услуга, каквато ще видим в Gran Turismo 5, а що се отнася до PSP версията на играта Gran Turismo 5 не мисля, че ще успеем да я завършим тази година."

Когато бе запитан за това какво следва за Gran Turismo след като вече GT5 Prologue се появи официално в Европа, Yamauchi каза, че "GT5 prologue е само половината игра. Така че при следващото подобрение на играта ще бъдат добавени много нови неща. Оттам следва огромно количество от съдържание за Gran Turismo 5, като основно това ще са коли и писти."

GameSpot запита дали разработката на GT5 Prologue означава по-дълго чакане за Gran Turismo 5 и Yamauchi отговори: "Да това е така, но да се създаде игра за PS3 е толкова по-трудно, отколкото първоначално си мислехме и ни отне цели три години да стигнем до тук, а аз се надявам, че почитателите на нашите игри разбират, че се опитваме да дадем всичко от себе си и от сега нататък остава да чакат GT5."

Yamauchi освен това каза, че екипът на Polyphony Digital е и ще продължава да бъде изцяло посветен на Gran Turismo. "Искаме да правим и други неща, а аз имам някои идеи, но в момента нямаме никакви ресурси, за да правим каквото и да е друго, така че сме фокусирали усилията си в Gran Turismo, като целта е да я завършим и публикуваме, след което идва ред на Gran Turismo за PSP."

Макар че Yamauchi ясно обясни какви са предизвикателствата при разработката на игри за PS3, той все пак добави, че според него PS3 "е най-накрая достатъчно мощна, за да успее да пресъздаде красотата на колите и аз мисля, че точно това е интересното при разработването на игри за PS3."

И все пак, вероятно най-любопитният факт от това интервю е, че г-н Gran Turismo не сравнява своята кола с тази на съседа. Yamauchi си призна: "Никога не съм играл друга състезателна игра, освен Gran Turismo, така че не знам нищо за конкуренцията, но в миналото, преди Gran Turismo, имаше игри, които бяха за Commodore Amiga – една игра, наречена Grand Prix – това е една от игрите, които според мен са повлияли на Gran Turismo."

Gran Turismo 5 Prologue вече излезе в Европа и Австралия и ще се появи по магазините в САЩ утре, а също така ще може и да се закупи и изтегли в PlayStation Network на 17 април.

Люк Андресън, Gamespot UK
Върнете се в началото Go down
 
Yamauchi разказва за Gran Turismo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Новини :: Game новини (PC/Playstation/XBox)-
Идете на: