Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Андреа: Готова съм с 5 нови песни

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Андреа: Готова съм с 5 нови песни Empty
ПисанеЗаглавие: Андреа: Готова съм с 5 нови песни   Андреа: Готова съм с 5 нови песни I_icon_minitimeНед 13 Сеп 2009, 07:46

Андреа разказа в ефира на радио Сигнал плюс, че към края на месеца албумът ú трябва да е на пазара, а тя вече е готова с 5 нови парчета.

Любопитно за феновете ще бъде това, че някои от песните не са правени с Кости, а с гръцки автори, което би било интересно имайки на предвид, че музикалният продуцент на Андреа бе замесен в почти всяка песен, която издаваше певицата в последната година. "Има няколко песни на гръцки автори, румънски кавъри и от модерни парчета, които правим напоследък с Кости." - разказва Андреа.

Освен соловата кариера блондинката ни увери, че сериозно работи и над проектите си със "Sahara": "Третият ни проект ще бъде много голяма изненада, защото ще е със световна звезда, но не искам да издавам подробности, когато всичко е готово ще разкажа. Става дума за изпълнител от Америка, а парчето е готово, записано е и има само уточнения, които Кости трябва да направи. По-сложно е, но се надявам всичко да мине гладко." - споделя певицата за читателите на Signal.bg.

Чуйте и аудиото: http://signal.bg/view_audio.php?audio_id=859
Върнете се в началото Go down
 
Андреа: Готова съм с 5 нови песни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Музика :: Музикални новини-
Идете на: