Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво говори цветът на очите ти

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VICTORIA
Модератор
VICTORIA


Местоположение : България
Години : 28
Мнения : 2308
Регистриран на : 18.09.2009

Какво говори цветът на очите ти Empty
ПисанеЗаглавие: Какво говори цветът на очите ти   Какво говори цветът на очите ти I_icon_minitimeСря 23 Сеп 2009, 07:45

Кафяви очи
-голям процент от хората имат кафяви очи. Характерна черта за притежателите им е, че са нежни, любящи и искрени, В любовна връзка са верни и отдадени, но и много страстни. Способни са на силна и безусловна любов. За тях най-важни са близките им хора, готови са на саможертва за тях. В работата са принципни, честни и трудно подкупни. Ценят истината, но едновременно с това търсят начини да я извъртят в своя полза. Изключително целенасочени и уравновесени са. Хора на действията, изпълнени с енергия и темперамент и пословично трудолюбиви, те методично и обмислено постигат много от това, което пожелаят. В кариерата са лоялни служители, партньори и добри работодатели

Сини очи
Според психолозите, притежателите на сини очи са чувствителни хора, които кри¬ят душевните си колебания зад привидна студенина. Понякога са непостоянни по характер или често менят настроенията си. Имат богато въображение и фантазия. Често гледат по-леко на живота, отколкото трябва и заради вятърничавостта си проиграват важни професионални или любовни шансове. Имат развито стратегическо мислене и по-голям шанс за успехи в учението и живота. Подходящи професии за тях са всички в сферата на комуникацията и общуването с много хора, тъй като са изключително контактни. Характерът им е открит, прям и с чувство за хумор. Умни, упорити и трудолюбиви, обичат материалните придобивки. Никога не се отказват, когато решат да имат нещо или някого, но във връзка се отдават.

Зелени очи
Много рядък цвят очи. Те хипнотизират, магнетични и примамливи са, но могат да бъдат и много коварни. Притежателите им са хитри, пресметливи и самолюбиви. Поради очарователността, която им придава зеленият нюанс, те лесно отварят всяка врата и покоряват всяко сърце. Дори когато са намерили вече един партньор, няма да се поколебаят да пофлиртуват с друг. Обичат да бъдат ласкани и глезени. Зеленооките са пробивни хора, надарени с блестящи способности и остър ум. В професията и в личния живот непременно са лидери. Бързо напредват в кариерата, като изпреварват всички съперници. Като цяло характерът им е по-труден. Уважават само преуспелите хора. Сексът за тях е по-скоро дисциплина. Външно са красиви поради този рядко срещан зелен поглед, но са студени и всъщност са егоисти, които не се отдават и рядко правят компромиси.
Върнете се в началото Go down
https://galaxy-bg.bulgarianforum.net/
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Какво говори цветът на очите ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво говори цветът на очите ти   Какво говори цветът на очите ти I_icon_minitimeЧет 24 Сеп 2009, 04:06

Най-красиви са синити очи Rolling Eyes макар,че съм с кафяви Embarassed
Върнете се в началото Go down
VICTORIA
Модератор
VICTORIA


Местоположение : България
Години : 28
Мнения : 2308
Регистриран на : 18.09.2009

Какво говори цветът на очите ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво говори цветът на очите ти   Какво говори цветът на очите ти I_icon_minitimeЧет 24 Сеп 2009, 04:07

chaingang54 написа:
Най-красиви са синити очи Rolling Eyes макар,че съм с кафяви Embarassed

И аз съм на това мнение!! И аз искам сини очи..ама няма.. Sad
Върнете се в началото Go down
https://galaxy-bg.bulgarianforum.net/
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Какво говори цветът на очите ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво говори цветът на очите ти   Какво говори цветът на очите ти I_icon_minitimeПон 23 Ное 2009, 03:44

Няма невъзможни неща ! Wink Хората са направили цветни лещи Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
VICTORIA
Модератор
VICTORIA


Местоположение : България
Години : 28
Мнения : 2308
Регистриран на : 18.09.2009

Какво говори цветът на очите ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво говори цветът на очите ти   Какво говори цветът на очите ти I_icon_minitimeВто 24 Ное 2009, 04:13

За какво са ми лещи след като има Photoshop?! Какво говори цветът на очите ти 41137 Не аз мислех да си взимам...ама незнам... !
Върнете се в началото Go down
https://galaxy-bg.bulgarianforum.net/
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Какво говори цветът на очите ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво говори цветът на очите ти   Какво говори цветът на очите ти I_icon_minitimeВто 24 Ное 2009, 04:29

Това е единствения начин да имаш сини очи ! Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво говори цветът на очите ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво говори цветът на очите ти   Какво говори цветът на очите ти I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво говори цветът на очите ти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: За форума! :: Говорилня-
Идете на: