Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Казийски: Чест е да съм капитан на Тренто

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Казийски: Чест е да съм капитан на Тренто Empty
ПисанеЗаглавие: Казийски: Чест е да съм капитан на Тренто   Казийски: Чест е да съм капитан на Тренто I_icon_minitimeСря 30 Сеп 2009, 02:39

Звездата на националния ни отбор Матей Казийски сподели, след като бе определен за капитан на клубния си тим Тренто, че за него това е невероятно признание.

Диагоналът бе несменяем титуляр за своя тим през последните две години и последния сезон завоюва европейската титла и стана вицешампион на Италия.

"Не за първи път в моята кариера се нагърбвам с ролята на капитан, но за последно ми се случи много отдавна. Независимо от това, че ще бъде съвсем нов и различен опит за мен отколкото преди."

"Чест е за мен да играя тази роля в Тренто и съм горд да го направя в отбор, който е много силен, но най-вече много компактен", коментира Казийски определянето му за капитан на БГ Тренто.

"Матей е символ на този отбор и е един от малкото играчи, който е преживял всичко през последните две години. Освен това е опитен играч въпреки младостта си, зрял и харизматичен."

"Заради това вярвам, че изборът да го оставим да носи капитанската лента е напълно логичен и заслужен", сподели българският треньор на отбора Радостин Стойчев.
Върнете се в началото Go down
 
Казийски: Чест е да съм капитан на Тренто
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Спорт :: Волейбол-
Идете на: