Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЛеБрон иска без №23 в НБА

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

ЛеБрон иска без №23 в НБА Empty
ПисанеЗаглавие: ЛеБрон иска без №23 в НБА   ЛеБрон иска без №23 в НБА I_icon_minitimeСъб 14 Ное 2009, 04:07

Суперзвездата на Кливланд призова никой да не играе с този номер в чест на великия Майкъл Джордън.

Суперзвездата на НБА ЛеБрон Джеймс призова всички играчи, които носят №23 в Лигата да се откажат от него в чест на Майкъл Джордън. Самият той играе с 23 още от гимназията, но е на мнение, че това ще бъде прекрасен жест към един от най-великите баскетболисти в историята.

„Мисля, че това което Майкъл Джордън е дал на играта трябва да бъде признато по някакъв начин. Сега нямаше да има нито ЛеБрон Джеймс, нито Коби Брайънт, нито Дуейн Уейд без Майкъл Джордън” заяви той след победата над Маями, която бе изгледана от Въздушния.

Самият ЛеБрон обмисля да смени номера си и да започне да играе с №6, който носи в националния отбор. По този начин се надява и другите играчи да се откажат от него в чест на Джордън.

„Мисля, че той е най-великият баскетболист, който някога сме виждали. Когато видиш 23 неизменно се сещаш за него. Щом някой направи атрактивна забивка или вкара победен кош в последната секунда веднага го сравняваш с Майк. Той трябва да бъде признат не само като влезе в Залата на Славата” добави Крал Джеймс.

„Не смятам, че някой трябва да играе с 23. Аз самият вече може би няма да играя с него. Щом това стане ще нося шестица. Нека обаче и другите да се откажат от него” каза още ЛеБрон.

Както е известно в НБА всеки отбор има традиция да вади от употреба номера на най-великите си играчи и никой друг да нямз право да го носи. Ако обаче цялата лига се откаже от 23 това определено ще бъде голямо признание към Въздушния.

13.11.2009
Върнете се в началото Go down
 
ЛеБрон иска без №23 в НБА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Спорт :: Баскетбол-
Идете на: