Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Анелия с албум през декември!

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Анелия с албум през декември! Empty
ПисанеЗаглавие: Анелия с албум през декември!   Анелия с албум през декември! I_icon_minitimeПон 23 Ное 2009, 02:55

Още от лятото се заговори за новия албум на Анелия. При гостуването на певицата в "Открит микрофон" научихме, че CD-то вече е към завършване. "Албумът ми трябва да излезе до края на декември месец" - казва певицата.

В албума ще намерят място 4 нови песни, които ще бъдат динамични и ще могат да се завъртят по клубовете. "Преди няколко дни Калин Димитров ми прати един аранжимент, който много ми хареса. Звучи много хитово, ама много! Имам една песен, която отново е записана с екипа на Цецо Спасов и Георги Куртев. Тя е готова и се казва "Готов ли си". С Даниел Ганев готвя още една песен. Най-вероятно четвъртата, която ще бъде включена в албума ще е направена отново от екипа на Цецо" - разкри Анелия.

"Готов ли си" със сигурност ще намери място в новия албум на Анелия, но не така стоят нещата с втория дует, който певицата прави с Миро. "В албума ще има четири нови песни, една от които е "Готов ли си". Не смятам да включвам много нови парчета, защото искам албумът да излезе до края на декември. Половината от песните са познати и са хитове, колкото и нескромно да звучи, вече са се наложили. Искам след като издам албума да предоставя нови неща на аудиторията. Най-вероятно пазара ще се промени, затова нямам причина да бавя албума. В него няма да включа новата песен с Миро. Тя е малко по-различна и не искам да се бие с другите ми нови песни. Не желая да пускам повече песни в албума си, защото няма да могат да се забележат всички" - обясни певицата.

Signal.bg научи, че аранжиментът на дуетната песен е готов. Текстът също е завършен, а интересното е, че той е дело на самите изпълнители. Очаква се песента да бъде записана скоро, но ще бъде представена на публиката по-късно, защото според Анелия сега не е дошло времето за пускането ú.
Върнете се в началото Go down
 
Анелия с албум през декември!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Музика :: Музикални новини-
Идете на: