Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кристиано се закани да вкара на Барса

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Кристиано се закани да вкара на Барса Empty
ПисанеЗаглавие: Кристиано се закани да вкара на Барса   Кристиано се закани да вкара на Барса I_icon_minitimeЧет 26 Ное 2009, 03:24

Кристиано се закани да вкара на Барса 132958110510674430361259245397bC5di9cSVA2PMRWs55P3

Кристиано Роналдо обяви, че ще вкара гол на Барселона, след като снощи не успя да се разпише срещу Цюрих. Португалецът бе извън игра почти 2 месеца и едва вчера изигра първите си 20 минути от дълго време.

„Да, не успях да се разпиша, но ще го направя в следващия мач. Няма значение какъв е резултатът. Най-важното е да спечелим и съм убеден, че ни очакват много успехи” коментира Роналдо.

„Малко съм изморен, тъй като не съм в най-доброто си състояние и ми липсва ритъм, но бе много хубаво, че отново играя. Сигурен съм, че съвсем скоро ще бъда онзи играч, който бях преди контузията. Ще бележа голове, ще се представям добре и ще помагам на състава” добави той.

„Много силно искам да играя срещу Барса, но все пак това е нещо, което ще реши треньора. Така или иначе дори и без мен отборът е на първо място в Лигата, така че разполага с достатъчно класни футболисти” каза още той.

Преди да получи травмата в глезена Роналдо вкара 9 гола в първите 7 мача с белия екип и феновете със сигурност стискат палци, той бързо да си върне формата, тъй като определено тимът изпитва проблеми без него.

26.11.2009
Върнете се в началото Go down
 
Кристиано се закани да вкара на Барса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Спорт :: Футбол-
Идете на: