Години : 30
Мнения : 639
Регистриран на : 03.12.2007

САРАТА, МАНИ И ДИАНА С КУПАТА В КИПЪР Empty
ПисанеЗаглавие: САРАТА, МАНИ И ДИАНА С КУПАТА В КИПЪР   САРАТА, МАНИ И ДИАНА С КУПАТА В КИПЪР I_icon_minitimeЧет 17 Апр 2008, 08:51

Инес Павлова 17 април 2008 17:21

Сарата, Мани и Диана с Купата в Кипър

Сарата, Мани и Диана с Купата в Кипър Принтирай Сарата, Мани и Диана с Купата в Кипър Изпрати

Помощник треньорът на мъжкия ни национален отбор по волейбол Владислав Тодоров – Сарата изведе тима си Анортозис до трофей в Кипър. Заедно с Мария Йосифова – Мани и Диана Филипова, новият им тим стигна без загуба до трофея, а на финала би Грамар Скуул с 3:0 гейма. Двубоят се игра на неутрален терен в Никозия. Двете български волейболистки бяха титулярки за Анортозис, а в стартовата шестица не бяха двете бременни състезателки – рускиня и кипърка.

Награждаването бе емоционално за Сарата и компания, а всички гордо позираха със златните си медали. Мария Йосифова пък бе определена и наградена за Най-полезен играч на турнира.

В местното първенство Анортозис зае второто място, след като на загуби с 2:4 победи финалния плейоф от АЕЛ.

Миналия сезон Сарата с Мани и Диана направиха дубъл в Кипър, като тогава спечелиха първенството и Купата на страната с тима на АЕК (Ларнака).