Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Защо сте ми копирали въпроса?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
galq
Нов



Мнения : 5
Регистриран на : 06.01.2010

Защо сте ми копирали въпроса? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо сте ми копирали въпроса?   Защо сте ми копирали въпроса? I_icon_minitimeСря 06 Яну 2010, 08:42

Мога ли да знам, защо сте копирали въпросът ми постнат тук : http://www.otgovor.bg/84703/kod_za_priturka_katalog_v_blogger.html във вашия форум тук: https://galaxy-bg.bulgarianforum.net/forum-f20/topic-t1150.htm ?
Прочетохте ли, че в Попитай.ком е забранено копирането на съдържание без уговорка с администратора и откъде накъде ще си присвоявате авторството върху моите блогове по този начин?
Надявам се, че ще имате благоразумието да го изтриете по най-бързия начин! Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Защо сте ми копирали въпроса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо сте ми копирали въпроса?   Защо сте ми копирали въпроса? I_icon_minitimeЧет 07 Яну 2010, 07:04

Да,аз точно от теб го копирах ! Evil or Very Mad В нета сигурно го има в 1000 сайта това. Нито съм го взел от теб,нито от otgovor.bg ! А ти от кой го взе ? :doh: Това,че съвпада не значи,че съм го взел от теб,казах ти вече...
Върнете се в началото Go down
galq
Нов



Мнения : 5
Регистриран на : 06.01.2010

Защо сте ми копирали въпроса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо сте ми копирали въпроса?   Защо сте ми копирали въпроса? I_icon_minitimeЧет 07 Яну 2010, 07:39

Случайно да забелязваш, че във въпроса има линк и той не по случайност е към моя блог.
Видимо имате проблем с асимилирането на елементарна информация. Ако бяхте перефразирали въпроса не би имало проблем да бъде зададен, но по този начин, не
И без това ще се виждам скоро с администраторите на Попитай.ком, ще обсъдя с тях въпроса как да се отнесем към това.
Върнете се в началото Go down
galq
Нов



Мнения : 5
Регистриран на : 06.01.2010

Защо сте ми копирали въпроса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо сте ми копирали въпроса?   Защо сте ми копирали въпроса? I_icon_minitimeЧет 07 Яну 2010, 07:50

Между другото ще съм ти задължена, ако ми посочиш другите 999 места, където е копиран въпроса ми, защото Гугъл изкарва единствено вас. А аз трябва да открия първоизточника на заразата, след което възнамерявам да го изложа максимално. В моята среда крадците на съдържание не се толерират по никакъв начин, пък били те и на такова елементарно ниво. След като твърдиш, че не си го копирал от първоизточника - Попитай.ком, докажи го, за да не пострадаш невинен.
Върнете се в началото Go down
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Защо сте ми копирали въпроса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо сте ми копирали въпроса?   Защо сте ми копирали въпроса? I_icon_minitimeЧет 07 Яну 2010, 08:03

Ти к'во заплашваш ли ме ? Казвам ти,че не съм го взел от теб !! Evil or Very Mad Трябва ли да го повторя за да разбереш.. ? От kaldata.com го взех ! И в нета го има и на други места,гугъл не е целия интернет ! Ай щом ти е за една тъпа тема ще я изтрия ... :doh:
Върнете се в началото Go down
galq
Нов



Мнения : 5
Регистриран на : 06.01.2010

Защо сте ми копирали въпроса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо сте ми копирали въпроса?   Защо сте ми копирали въпроса? I_icon_minitimeЧет 07 Яну 2010, 08:41

Не е необходимо да я триеш. Достатъчно е да добавиш, че въпросът не е лично твой и че е взет от линка към попитай.ком, който съм дала.
Къде го има в Калдата?
Върнете се в началото Go down
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Защо сте ми копирали въпроса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо сте ми копирали въпроса?   Защо сте ми копирали въпроса? I_icon_minitimeЧет 07 Яну 2010, 09:19

Има го като новина. От там съм го взел.Айде както и да е.Дано сега си доволна Wink
Върнете се в началото Go down
galq
Нов



Мнения : 5
Регистриран на : 06.01.2010

Защо сте ми копирали въпроса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо сте ми копирали въпроса?   Защо сте ми копирали въпроса? I_icon_minitimeЧет 07 Яну 2010, 09:31

Предложих ти алтернатива, но и така става.
Благодаря!
Ако искаш, изтрий темата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо сте ми копирали въпроса? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо сте ми копирали въпроса?   Защо сте ми копирали въпроса? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо сте ми копирали въпроса?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: За форума! :: Препоръки \ Оплаквания \ Въпроси-
Идете на: