ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК СЕ КЛАСИРА НА ФИНАЛ СРЕЩУ ЦСКА

Години : 30
Мнения : 639
Регистриран на : 03.12.2007

ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК СЕ КЛАСИРА НА ФИНАЛ СРЕЩУ ЦСКА Empty
ПисанеЗаглавие: ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК СЕ КЛАСИРА НА ФИНАЛ СРЕЩУ ЦСКА   ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК СЕ КЛАСИРА НА ФИНАЛ СРЕЩУ ЦСКА I_icon_minitimeЧет 17 Апр 2008, 08:51

13 април 2008 20:48

Лукойл Нефтохимик се класира на финал срещу ЦСКА

Лукойл Нефтохимик се класира на финал срещу ЦСКА Принтирай Лукойл Нефтохимик се класира на финал срещу ЦСКА Изпрати
Волейболистите на Лукойл Нефтохимик ще защитават титлата си от миналата година, след като надиграха в петия мач от полуфиналния плейоф като гости Марек Юнион Ивкони с 3:1 гейма (25:17, 22:25, 25:17, 25:21).

Възпитаниците на Северин Димитров взеха първия гейм в Дупница с 25:17. След това бургазлии отстъпиха с 22:25 във втората част и това даде надежди на Марек, че може да спечели мача и да се класира за финала в родния волейболен шампионат.

Това обаче не стана, след като Лукойл спечели третата част с 25:17 и триумфира с победата в мача след успех с 25:21 в четвъртата част.

Феновете на домакините подкрепяха своя тим до последния момент, но гостите от Бургас издържаха на напрежението и спечелиха мача. Така Лукойл Нефтохимик измъкна победата в полуфиналната серия с 3-2 победи, след като губеше с 0-2.

Финалната серия в битката за титлата започва в идния четвъртък, като ЦСКА, който отстрани вечния враг Левски Сиконко, е домакин в първите две срещи в своята зала на „Васил Симов”.