Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Sonk7a
Приятел
Sonk7a


Местоположение : София
Години : 30
Мнения : 639
Регистриран на : 03.12.2007

тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. Empty
ПисанеЗаглавие: тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.   тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. I_icon_minitimeНед 30 Дек 2007, 08:09

здр тук може да пишете линкове за яки програми игри и тн. ако нямате линкпросто проверете темата за скаиповете и ще си пращаме Smile ENJOY след малко нещо интересно от мене !!!
Върнете се в началото Go down
Sonk7a
Приятел
Sonk7a


Местоположение : София
Години : 30
Мнения : 639
Регистриран на : 03.12.2007

тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.   тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. I_icon_minitimeПон 31 Дек 2007, 02:48

имам 1 програма дето ти вали сняг на десктопа и затрупва иконите ако някои я иска да пише на скаип
Edit: Нямам я вече :O


Последната промяна е направена от sonk7a на Пон 08 Фев 2010, 20:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.   тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. I_icon_minitimeЧет 10 Яну 2008, 07:37

И аз я имам много е готина
Върнете се в началото Go down
dimochito
Потребител
dimochito


Мнения : 79
Регистриран на : 11.03.2008

тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.   тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. I_icon_minitimeВто 11 Мар 2008, 22:24

охоо аз съм царя на програмите :king: начи иам прграма за разчистване и оправяне на регистрите , иам за изчистване на рамта , програма за смаляване на МП3-ки (за гсм примерно) имам програма да ви стане куб десктопа и да си го вартите (все едно имаш 4 десктоп-а) , ако сте с 2 или 2.1 колони имам програма за подобряване на звука (става и за 5.1) имам програма за смяна на оригиналният уиндоус часовник(много е полезна показва времето навън във вашия град) оо замалко да забравя .. имам програма да влезеш на някои компа lol!
Върнете се в началото Go down
Sonk7a
Приятел
Sonk7a


Местоположение : София
Години : 30
Мнения : 639
Регистриран на : 03.12.2007

тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.   тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. I_icon_minitimeСря 12 Мар 2008, 06:17

аре ми пратиш по скаипа или да дадеш линк за тая програма дет ти става десктопа на куб
Върнете се в началото Go down
dimochito
Потребител
dimochito


Мнения : 79
Регистриран на : 11.03.2008

тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.   тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. I_icon_minitimeСря 12 Мар 2008, 08:47

еми пиши ми че със 0 абоната и са омотах Embarassed
Върнете се в началото Go down
Dj BalthazaR
Нов
Dj BalthazaR


Местоположение : Pazardjik City
Години : 35
Мнения : 31
Регистриран на : 30.03.2008

тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.   тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. I_icon_minitimeНед 30 Мар 2008, 07:42

dimochito написа:
охоо аз съм царя на програмите :king: начи иам прграма за разчистване и оправяне на регистрите , иам за изчистване на рамта , програма за смаляване на МП3-ки (за гсм примерно) имам програма да ви стане куб десктопа и да си го вартите (все едно имаш 4 десктоп-а) , ако сте с 2 или 2.1 колони имам програма за подобряване на звука (става и за 5.1) имам програма за смяна на оригиналният уиндоус часовник(много е полезна показва времето навън във вашия град) оо замалко да забравя .. имам програма да влезеш на някои компа lol!

ХахАхА "царя на програмите" имам ги абсолютно същитете ... мм.. да почнем полезни програмки,фън програмки, по-хакерски ... абе като имаш на предвид,че имам около 4-5 GB програми .. смятай Wink
Върнете се в началото Go down
http://music-place.info
Sponsored content





тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.   тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
тук споделяите за яки интересни програми,игри и тн.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Free time :: Развлечения-
Идете на: