Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Глоби в ЦСКА при провал за Купата

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Глоби в ЦСКА при провал за Купата Empty
ПисанеЗаглавие: Глоби в ЦСКА при провал за Купата   Глоби в ЦСКА при провал за Купата I_icon_minitimeЧет 30 Апр 2009, 12:55

Спонсорът на ЦСКА Георги Георгиев, който пропусна финалните мачове на "армейците" с Левски, се закани да наложи финансови санкции на тима при провал и в турнира за купата на България.

Както е известно, "червените" изпуснаха титлата, след като записаха три загуби от съперниците си и успяха да победят само в един двубой.

"Морално не съм удовлетворен от загубената титла. Говорих с треньорския щаб и играчите, казах им да не се отчайват. Ако не успеем в турнира отбора ще бъде лишен от премии, това ще бъде наказанието им", заяви бизнесменът пред "Дарик" радио.

Преди сблъсъка със "сините" той обеща отборен бонус от 50 000 лева. Братът на Теодор Салпаров потвърди, че независимо от резултата през този сезон ще продължи да помага на червените.

"Нямам намерение да напускам. ВК ЦСКА е моя собственост, не съм само спонсор. Единственият вариант да се махна е някой да купи клуба и да ми даде парите, които съм вложил. Не виждам обаче причина да се стига до там", допълни Георгиев.
Върнете се в началото Go down
 
Глоби в ЦСКА при провал за Купата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Спорт :: Волейбол-
Идете на: