Години : 33
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Фърги подмина изблиците на Роналдо Empty
ПисанеЗаглавие: Фърги подмина изблиците на Роналдо   Фърги подмина изблиците на Роналдо I_icon_minitimeВто 12 Май 2009, 03:50

Фърги подмина изблиците на Роналдо 17582229691688709258

Звездата на Манчестър Юнайтед Кристияно Роналдо реагира много бурно на смяната си в дербито с Манчестър Сити днес. Португалецът бе сменен в средата на втората част от Пол Скоулс. Той дълго клати невярващо глава, а после блъсна гневно един от столовете на резервната скамейка.

Мениджърът сър Алекс Фъргюсън подмина с лека ръка този инцидент. Шотландецът заяви, че не е станало нищо страшно.

"Реакцията на Роналдо? Нормално е да се ядосва, защото го смених. Той е в отлична форма и искаше да остане на терена. Аз обаче трябва да гледам в глобален план. Трябва да запазя играчите свежи доколкото е възможно. Защото ни чакат още важни мачове", заяви Фърги.

Кристияно Роналдо откри резултата с чудесно изпълнение от фаул в 18-ата минута. Португалецът е вкарал 37 гола в последните 32 мача на "Олд Трафорд" във Висшата лига. Роналдо е изключително важен за Юнайтед, защото е човека откривал резултата в мачовете най-често този сезон. Цели 8 пъти.

По ирония на съдбата всичките тези мачове, в които той е откривал резултата са на "Олд Трафорд". От дебюта на Кристияно Роналдо във Висшата лига през 2003 г. той е вкарвал първия гол в мача цели 30 пъти. Нито един друг играч не може да се похвали с това в този период.

Фъргюсън не пропусна да коментира и бъдещето на Тевес. Аржентинецът реагира доста остро след гола, който вкара, като сложи ръка на ухото си в знак към феновете и мениджъра. Много е вероятно Тевес да напусне тима през лятото.

"Тевес е играч на Манчестър Юнайтед", бе лаконичния коментар на Фърги. Аржентинецът вкара 14-ия си гол за сезона. Толкова има и Димитър Бербатов, който му асистира.