Galaxy-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxy-BG


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бразилската перла Додо подписва с Юнайтед

Go down 
АвторСъобщение
Extreem*
Администратор
Extreem*


Местоположение : Варна/Пловдив
Години : 33
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Бразилската перла Додо подписва с Юнайтед Empty
ПисанеЗаглавие: Бразилската перла Додо подписва с Юнайтед   Бразилската перла Додо подписва с Юнайтед I_icon_minitimeЧет 14 Май 2009, 02:06

Бразилският тинейджър-чудо Додо ще се присъедини към Манчестър Юнайтед, призна самият футболист пред "Скайспортс".

Талантливият бранител на Коринтиас ще струва на "червените дяволи" приблизително 6 млн. евро, но ще бъде закупен през февруари 2010 година.

"Тъй като вече има няколко бразилци в Англия, предполагам, че ще се адаптирам по-лесно", споделя Додо.

"Никога не съм играл с близнаците Фабио и Рафаел, нито пък с Андерсон, но е хубаво, че те са там. Кристиано Роналдо също ще ми помогне, защото говори португалски."

"Започнах да играя в Крузейро, когато бях на единадесет и продължих там три години. После преминах в Коринтиас и съм тук от 2007 година."

"Върнах се от мач на националния отбор за юноши до 17 години и имах само няколко часа, за да се видя с родителите си, защото получих инструкции да пътувам за Англия."

"Играя като типичен бразилец, с техника и умения. Понякога ме оприличават и на европейския стил, така че това е добре за мен."

"Всеки играч си мечтае да играе за националния отбор, след което да бъде продаден в европейски клуб. На мен ми се случва. Догодина ще премина в Манчестър Юнайтед и ще играя с най-добрите футболисти в света."
Върнете се в началото Go down
 
Бразилската перла Додо подписва с Юнайтед
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Galaxy-BG :: Спорт :: Футбол-
Идете на: