Резервите на Лейкърс измъкнаха победата срещу Орландо

Години : 32
Мнения : 4873
Регистриран на : 03.12.2007

Резервите на Лейкърс измъкнаха победата срещу Орландо Empty
ПисанеЗаглавие: Резервите на Лейкърс измъкнаха победата срещу Орландо   Резервите на Лейкърс измъкнаха победата срещу Орландо I_icon_minitimeВто 19 Яну 2010, 18:16

Коби Брайънт отново нямаше ден и вкара само 11 точки. Оказа се обаче, че той не бе чак толкова необходим на ЛА Лейкърс, защото до голяма степен благодарение на резервите на тима, Езерняците надвиха Орландо с 98:92 в повторене на финала от миналия сезон.

През второто полувреме наистина имаше невероятни обрати. Гостите направиха серия от 20:2 и превърнаха пасив от 9 точки в също толкова голям аванс в третия период. В началото на последната четвърт обаче, домакините се развихриха.

На игрището бяха почти само резервни играчи, но те вкараха 15 поредни точки в началото и това на практика осигури 18-ия домакински успех в последните 19 срещи на състава в „Стейпълс Сентър”. След това гостите се приближиха едва до 4 и то в самия край на двубоя.

Шанън Браун завърши с рекордните в кариерата си 22 точки от пейката, Джордън Фармър добави 11, а Ламар Одъм помогна с 9. Иначе Пау Гасол наниза 17 и взе 10 борби за триумфа, който остави тима на първо място в Лигата с баланс 32-9.

Дуайт Хауърд вкара 24 точки за Орландо и взе 12 борби, но тимът загуби за 7-и път в последните си 9 срещи и продължава да губи позиции в подреждането на Източната конференция.